نرخ دلار مبنا 1USD=40000IRR
قیمت دلار 1USD=40000IRR

سوالاتی در خصوص سرورهای اچ پی (hp Servers)

سوالاتی در خصوص سرورهای اچ پی (hp Servers)

1- سرور چیست؟ کامپیوتری قدرتمند، که با توجه با ساختار داخلی اش ، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در حال سرویس دهی می باشد.

2- چه کسب و کارهایی به سرور نیاز دارند؟ تمام کسب و کارهایی که ازهر نوع سرویس نرم افزاری یا وویپ یا حتی دوربین مداربسته استفاده می کنند به سرور احتیاج خواهند داشت.

3- عمر مفید سرور چقدر است؟ بستگی به محیط نگهداری، میزان و چگونگی عملکرد و جا به جایی تجهیزات مصرفی مانند فن و پاور، میتوان تا 15 سال بدون مشکل از سرور استفاده نمود.

4- چگونه از سلامت سرور خود اطلاع داشته باشم؟ با استفاده از نرم افزارها و تجهیزات اصلی HP  می توان به سلامت و اصالت قطعات پی برد.

5- فضای نگهداری سرور چگونه باید باشد؟ ترجیحا محیط خنک و بدون آلودگی ، دور از دسترس افراد غیر متخصص.

6- صدای ایجاد شده توسط سرور چقدر است؟ بستگی به دمای محیط دارد ، اگر دمای 18 تا 24 درجه رعایت شود صدای بسیار کمی تولید خواهد کرد.

7- مناسب ترین سرور جهت کسب و کار من کدام سرور است؟ با توجه به نوع نیاز شما ، سرور درخواستی متفاوت خواهد بود.جهت راهنمایی بیشتر با ما در ارتباط باشید.

8- چقدر برای یک سرور دست دوّم باید هزینه کنم؟ کمترین قیمت سرور، مربوط به سرورهای نسل 7 می باشد. هرچه قدرت سخت افزار بیشتر باشد هزینه ها نیز بالاتر می رود.

9- امنیت اطلاعات در سرور چگونه انجام میگیرد؟ با استفاده از رید سخت افزاری و کانفیگ و بکاپ دقیق،امنیت اطلاعات در سرورها بسیار بالاست.

10- چگونه می توانم سرور خود را ارتقاء دهم؟ با همکاری کارشناسان ما، و اطلاع دقیق از سخت افزار موجود، به راحتی می توانید قطعات مورد نیاز را تهیه کنید.کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی