نرخ دلار مبنا 1USD=40000IRR
قیمت دلار 1USD=40000IRR

مبـدّل/کانـورتر(نوع-B ) کـدی/کیج SFF به LFF سـرور اچ پی HP Servers 2.5" to 3.5" SSD/HDD Adapter/Converter (654540-001) Compatible for HP (651314-001) & (774026-001) SAS/SATA Tray Cage/Caddy

برای قرار دادن هارد/حافظه HDD یا SSD سایز 2.5 اینچی در درایوهای 3.5 اینچی.

از {{model.count}}
750,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تبدیل های SAS/SATA به SATA اچ پی(مبدّل/کانورتر نوع-B)، سازگار با انواع کدی ها، که از راهکار اتصـــال باواسطه پورت هارد HDD یا SDD به محل قرارگیری آن روی سرور بهره برده، و از برد تبدیل در مسیر اتصال خود به سیستم استفاده می کنند.

HP 2.5-inch(SFF) to 3.5-inch(LFF)

SAS/SATA Hard-Drive Tray/Caddy/Cage Apater Converter


درکل به دو روش هاردهای 2.5 اینچی(SFF) در محل هاردهای 3.5 اینچی(LFF) قابلیت قرارگیری و استفاده دارند؛ 

1- تبـدیل SAS/SATA بـــه SAS/SATA (استفاده از مبدّل/کانورتر نوع-َA): در استفاده از این مبـــدّل های اصلی، ساده و بهینه؛ با اتصـــال مستقیــم پورت هارد HDD یا SDD به محل قرارگیری آن روی سرور، عمل اتّصال، بدون دخالت هرگونه برد تبدیل غیراصلی، از طریق قرار دادن آن در داخل کدی/کیج(سینی هارد) موجود فعلی و دردسترس، انجام می گیرد.

2- تبـدیل SAS/SATA بـــه SATA (استفاده از مبدّل/کانورتر نوع-B): در استفاده از این مبـــدّل ها، نیز اصل سادگی در نصب همچنان رعایت گردیه است؛ لذا با اتصـــال غیرمستقیــم پورت هارد HDD یا SDD به محل قرارگیری آن روی سرور، عمل اتّصال، با واسطه یک برد تبدیل، از طریق قرار دادن آن در داخل کدی/کیج(سینی هارد) موجود فعلی و دردسترس، انجام می گیرد.


خلاصه اینکه؛

گرچه بهترین راه قرارگیری هاردهای 2.5 اینچی(SFF) در محل هاردهای 3.5 اینچی(LFF)، استفاده از مبـــدّل های اصلی، ساده و بهینه؛ و اتصـــال مستقیــم پورت هارد HDD یا SDD به محل قرارگیری آن روی سرور (استفاده از مبدّل/کانورتر نوع A)، بدون دخالت هرگونه برد تبدیل، از طریق قرار دادن آن در داخل کدی/کیج(سینی هارد) موجود فعلی و دردسترس می باشد، امّا استفاده از تبدیل های سازگار با انواع کدی ها با اتصـــال غیرمستقیــم پورت هارد HDD یا SDD به محل قرارگیری آن روی سرور (مبدّل/کانورتر نوع-B)، که از برد تبدیل در مسیر اتصال هارد به سیستم استفاده می کنند، نیز به علل مختلفی نظیر؛ وجود محدودیت های فنّی، بسیار مرسوم بوده، و بعضا انتخاب اوّل برخی مدیران می باشد.

برند (Brand)
HP
پارت نامبر اچ پی (P/N)
654540-001
سازگاری (Campatibility)
HP Proliant G8 / G9 / G10 (Gen10) Servers

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...