نرخ دلار مبنا 1USD=40000IRR
قیمت دلار 1USD=40000IRR

یو پی اس سرور، آنلاین-استاندارد-تکفاز، آماک UPS (Borri/Powerware)AMAK 910

10 کاوا (7 کیلو وات)، و بی نیاز به کابینت باتری

از {{model.count}}
40,000,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تحت لیسانس محصولات Powerware (با نام تجاری POWERWARE/AMAK) و Borri (با نام تجاری BORRI/AMAK). از کاربردهایش هست استفاده در: اتاقهای سرور، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، بانکها، و... و هر جایی که حتی هزارم ثانیه قطع نشدن برق برایشان مهمّ و چه بسا حیاتی می باشد. و هرگاهی که امکان سرکشی دور یا نزدیک دستگاه UPS برای کاربر مقدور نبوده، در عین اینکه نیاز به راحتی خیال و قابلیت اعتماد و اطمینان حداکثری به پیشبرد صحیح روند کمّی و کیفی برق ورودی و مصرفی می باشد.

مزایا:

1- ضریب توان ورودی بالا بمنظور صرفه جویی در مصرف برق، لذا کاهش آلودگیهای هارمونیک، و هزینه های ناشی از آن.

2- وجود فن هایی، با قابلیت کنترل دور اتوماتیک، که به نوبه خود باعث کاهش بیش از پیش در مصرف برق می شود.

3- دارای قابلیت موازی شدن با دستگاههای مشابه، با استفاده از تکنولوژی موازی نمودن UPS ها؛ به منظور افزایش ضریب حفاظت از مصرف کننده از طریق ایجاد Redundancy

4- قابلیت کنترل و مدیریت دستگاه در شبکه؛ با استفاده از قابلیت های سخت افزاری نظیر وجود پورتهای RS232و RS485 و کارتSNMP و رله.

5- حداکثر حفاظت. در مقابل افزایش ولتاژ یا جریان ورودی و خروجی، اتصال کوتاه، اضافه بار، افزایش دما، نوسانات ضربه ای برق شهر و..

6- سهولت سرویس و نگهداری. صفحه نمایشگر انگلیسی، طراحی بای پاس دستی(Manual Bypass)، نگهداری سوابق رویدادها و خطاها در دستگاه، و سایر قابلیتهای منحصر به فرد دیگر. 

7- کلیه باتری ها قابل جاسازی در درون یو پی اس بوده، لذا بی نیاز به کابینت باتری می باشد.


معایب:

1- وزن بالا. که به علّت تعبیه جایگاه نصب باتری ها در درون دستگاه می باشد. (البته معماری استاتیکی کاملا مهیّای چنین ساختاری بوده، و به همین سبب دارای بدنه مناسب به همراه چرخ های محکمی می باشد، که در تصویر آمده است.)

1- از نوع تاور (ایستاده) بوده، و دارای صفحه نمایشگر LCD می باشد؛ که تمامی شرایط و حالت دستگاه را گزارش می کند.
2- توان قابل ارائه 10 کاوا با راندمان 70% (7 کیلو وات ساعت) می باشد.
3- دستگاه صددرصد آنلاین (OnLine)، و مبدّل دوبل (double-conversion) بوده، و دارای ورودی و خروجی تک فاز است.
4- این UPS از نوع "مستقلّ از ولتاژ و فرکانس" (VFI) بوده، لذا نگرانی در خصوص تغییر ولتاژ و فرکانس وجود ندارد.

ضریب توان ورودی بالا به منظور صرفه جویی در مصرف برق
ضریب توان ورودی این دستگاه بیش از 98/0 وTHDI جریان ورودی کمتر از 5%می باشد. بدین ترتیب آلودگی های هارمونیک اعمال شده توسط  UPS مدلAMAK 910  به برق ورودی کاهش یافته و از سوی دیگر راندمان دستگاه بهبود می یابد.در نتیجه هزینه آلودگی های ناشی از کاربرد این دستگاه به نسبت دستگاه های مشابه کمتر می باشد. از سوی دیگر وجود فن هایی که سرعت آنها به صورت اتوماتیک کنترل می شود .سبب می گردد که این مدلUPSکمترین میزان مصرف برق را داشته باشد.


قابلیت موازی شدن با دستگاه مشابه

دستگاه مدلAMAK 910 از پیشرفته ترین و قابل اطمینان ترین تکنولوژی موازی نمودن دستگاههایUPS به منظور افزایش ضریب حفاظت از مصرف کننده از طریق ایجاد افزونگی (Redundancy ) استفاده می نماید.


قابلیت کنترل و مدیریت دستگاه در شبکه

دستگاه  UPSمدل  AMAK 910 مجهز به پورتهایRS232  (و به صورت استاندارد) RS485 کارت   SNMP و کارت رله (به صورت انتخابی) بوده و پروتکلTCP/IP را پشتیبانی می نماید. بدین ترتیبUPS  می تواند نتیجه تست خودکار خود را از طریق  Email برای افراد مسئول ارسال نموده و در عین حال کلیه اتفاقات و مشکلات پیش آمده را در خود ذخیره نماید.


حداکثر حفاظت
UPS مدل  AMAK 910مجهز به حفاظت در مقابل افزایش ولتاژ یا جریان ورودی یا خروجی،  اتصال کوتاه، اضافه بار، افزایش دما، نوسانات ضربه ای برق شهر و غیره می باشد و در نتیجه می توان از آن در محیط های مختلف استفاده نمود.


قابلیت راه اندازی با باتری:
در زمانی که برق شهر قطع شده یا امکان استفاده از آن وجود ندارد، می توان دستگاه  UPS مدل  AMAK 910  را با استفاده ازباتری روشن و راه اندازی نمود. از سوی دیگر در صورتی که باتری وجود نداشته و یا اتصال آن قطع باشد، می توان  UPS را با استفاده از برق شهر راه اندازی کرد.در صورت قطع طولانی برق شهر و عمل نمودن حفاظت LVD (قطع خروجی در صورت کاهش بیش از حد ولتاژ باتری)، دستگاه پس از وصل مجدد برق شهر به صورت اتوماتیک روشن می گردد.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...